Jak začít s pasivním příjmem na internetu návod.

Chcete si pomalu zajistit pasivní příjem a nevíte jak začít? S pasivním příjmem se dá začít v jakémkoliv věku, samozřejmě že mladší generace bude mít větší výhodu, protože mají ovládání internetu tak říkajíc v malíku a ještě k tomu ovládají i anglický jazyk.

To, ale neznamená, že by starší generace ztrácela možnost s pasivním příjmem na internetu začít. Ba naopak, ti to lidé, už nějaký ten příjem mají a to jim dovoluje nějakou čast příjmu investovat a tím mají o proti mladší generaci zase trochu náskok v budování pasivního příjmu na internetu

Způsoby zajištění pasivního příjmu na internetu

A nyní si jednotlivé způsoby rozebereme, aby jste měli představu jak, který funguje a podle toho si budete moci vybrat pro vás ten nejlepší způsob zajištění pasivního přijmu na internetu.

Youtube video

Příjem z youtube je závislí na tom jaké videa budete natáčet a v nastavení vašeho kanálu potom povolíte zpeněžení vašich videí. I když dnes už to není zpeněžení na Youtube tak jednoduché jak v začátcích. Váš youtube kanál musí mít minimálně 1000 odběratelů a vaše  videa shlédnutí minimálně 4000 minut.

Pokud tedy myslíte, že natočíte video a budete hned kasírovat Youtube money tak tento druh pasivního příjmu asi není zrovna pro vás to pravé. Ale pokud si dobře promyslíte co vás ve vašem životě baví a rádi o tom mluvíte je youtube to pravé pro vás. A nebude tedy problém splnit podmínky Youtube zpeněžit tak vaše videa a získat 55% z reklam zobrazujících se ve vašich videí.

K zasílání provize z youtube je potřeba mít Adsense účet, který se vám bude hodit na další možnost pasivního příjmu o kterém se dozvíte dále v článku.

Twitch

Služba nebo spíše aplikace Twitch je pro ty kteří rádi streamují svojí tvořivost, většinou je oblíbená mezi hráči online her. Někteří lidé, kteří tuto platformu preferují tvrdí, že je lepší než z youtube a mají i větší zisky. Jak tedy vydělávat na s aplikací Twitch? Je to podobné jako s youtube jen nepotřebujete adsense účet, protože Twitch vlastní Amazon.

Jak začít s Twitch

Pokud se tedy rozhodnete začít s tímto pasivním příjmem i když ze začátku to není příjem bez práce dalo by se říci.Je potřeba zmínit, že budete potřebovat k tomu, aby vaše videa měli úspěch několik věcí.

Stejně jako vy rády koukáte na kvalitní videa ať se to týká obsahu ale i kvality obrazu a zvuku to vše vaše videa proto, aby byla úspěšná potřebují.Proto první vydělané peníze z vašeho streamů je dobré investovat do do kvalitního vybavení tato investice se vám určitě vyplatí.  A co budete potřebovat?

 

  • Velmi kvalitní připojení k internetu
  • Počítač dostatečně výkonný na hraní moderních her ve vysokém rozlišení
  • Licence her
  • Streamovací software
  • Webkameru
  • Mikrofon

Affiliate Marketing

Fotobanky

eBook

AirBnB

Booking

Adsense