Jak si nalepit novou kůžy na kulečníkové tágo.

Hrajete ať už závodně nebo rekreačně kulečníkový sport ( Pool, Snooker, Karambol ). Je potřeba po čase hraní některé z kulečníkových her, vyměnit kůžy na kulečníkovém tágu. Někteří odnesou své tágo do specializového servisu, kde pod domluvě s vámi a podle toho jakou hru hrajete vám kůži na tágu vymění.

Jsou ale tací zvás, kteří na svoje hrací tágo nedají dopustit a rádi by si kůži vyměnily sami. Mezi tyto nadšence patřím i já sám a proto si kůži na tágu a vlastně všechny ůkony se servisem tága radši udělám sám. Proto jak praví klasik není nic horšího než platit za špatně odvedenou práci, ale tím bych nechtěl nějak hanit všechny kvalitní servisy na kulečníkové tága.

Tak jsme si pro vás připravily takové instruktážní video jak takovou výměnu kůže na kulečníkovém tágu provést sami doma. Je samozřejmě možné si dokoupit potřebné vybavení, ať už kompletní sady na opravu kůže, brousky, lepidla, stahováky, tvarovače kůže až po čístiče špiček. To už je na každém jaké potřeby k opravě kulečníkového tága bude potřebovat.